سه شنبه , ۳ بهمن , ۱۳۹۶
صفحه اصلی / گزارش / «آینه قدی» مهدی یراحی رونمایی شد

«آینه قدی» مهدی یراحی رونمایی شد

mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (10)«آینه قدی» مهدی یراحی رونمایی شد

پارس نوا: چهارمین آلبوم مهدی یراحی با نام “آینه قدی” تحت امتیاز شرکت “رویال هنر پارس و به تهیه‌کنندگی مجید عبدی روز سه‌شنبه نوزدهم بهمن ماه منتشر شد.

این در حالی بود که یراحی خبر برگزاری مراسم رونمایی و جشن امضای “آینه قدی” را از یک هفته  قبل داده بود و هواداران او برای دیدار با یراحی به مرکز همایش و گالری دیپلماتیک اکو رفتند.

با وجود اینکه حضور در این مراسم برای عموم مردم آزاد بود، اما ظرفیت سالن محدود بود و در حدود ساعت چهار و با تکمیل شدن ظرفیت سالن از ورود باقی طرفداران به داخل ممانعت به عمل آمد و عده ای از حضار و حتی اهالی رسانه نیز به سختی می‌توانستند شاهد اجرای مراسم باشند.

مراسم با سخنرانی مجری برنامه آغاز شد. او پس از خوش‌آمدگویی به طرفداران یراحی مژده اجرای زنده چند قطعه را نیز داد که با استقبال گرمی از سوی حاضران در سالن روبرو شد.

قبل از حضور مهدی یراحی بر روی صحنه، مجید عبدی تهیه‌کننده آلبوم به روی صحنه آمد و از انتشار آلبوم و همچنین برگزاری مراسم رونمایی ابراز خوشحالی و از تمامی عوامل برگزار کننده این مراسم تشکر کرد.

پس از او و در میان تشویق و فریادهای حاضرین، یراحی به روی صحنه آمد. او ضمن سلام و احوال پرسی از جمعیتی که به سختی و ایستاده شاهد مراسم بودند و همچنین به خاطر گرمای سالن عذرخواهی کرد. یراحی از تمامی عوامل و همراهانش در آلبوم چهارم و از حضور مهمانانش در سالن نیز تشکر کرد.

یراحی درپایان سخنانش از زهرا عاملی دعوت کرد تا به روی صحنه بیاید و روند برنامه را برای حاضرین توضیح دهد.

عاملی با دکلمه ترانه “تو باور نکن سخنانش را آغاز کرد و سپس از همکاری یازده ساله‌اش با یراحی گفت و اینکه او از این همکاری بسار خرسند است و یراحی را امپراتور ترانه‌هایش می‌داند.

بعد از پایان صحبت‌های این ترانه‌سرا،  یراحی و گروه نوازندگانش روی صحنه حاضر شدند و قطعاتی از آلبوم جدید را بصورت زنده برای هواداران حاضر در سالن اجرا کردند.

اولین قطعه ای که اجرا شد قطعه “شال گردن بود که در تمام طول مدت اجرا همراهی جمعیت را در پی داشت. سپس به ترتیب قطعات “سرما نزدیکه”، “نفس” و بخشی از “بی دفاع” اجرا شدند. همچنین قطعه قدیمی “از خودت خبر بیار نیز به درخواست حضار اجرا شد.

پس از اجرای زنده، عاملی برای بار دوم به روی صحنه آمد و از جمعیت حاضر دعوت کرد تا برای امضای آلبوم و گرفتن عکس یادگاری به طبقه دوم بروند.

آلبوم “آینه قدی ۱۰ قطعه با نام های “آینه قدی”، “نفس، “شال گردن”، “بی دفاع، “تو که می‌رفتی”، “همین ساعت”، “بی‌سرزمین، “مغلوب”، “سرما نزدیکه” و “نگو نگفتی” دارد.

یراحی که پیش از این در آلبوم های “منو رها کن، “امپراتور” و “مثل مجسمه” با هنرمندان شناخته‌شده عرصه موسیقی همکاری داشت، در چهارمین آلبوم خود نیز با هنرمندان بنامی همکاری داشته است.

ترانه‌سرایی “آلبوم قدی” را روزبه بمانی، امیرعلی بهادری، آرش مهرابی، رضا شاهین و امیرحسین مساح بر عهده داشته‌اند و یراحی، امیرعلی بهادری، احسان نی ‌زن، وحید پویان و اسحاق اسدبیگی ملودی‌های آن را ساخته‌اند. تنظیم قطعات آلبوم را نیز سعید زمانی، هومن نامداری، پیمان میرزایی و اسحاق اسدبیگی انجام داده‌اند.

امیرعلی بهادری (خواننده و تنظیم‌کننده)، روزبه بمانی (ترانه‌سرا)، زهرا عاملی (ترانه‌سرا) و… از جمله مهمانان یراحی در مراسم رونمایی آلبومش بودند.

عکس ها از مرتضی محمدی/گزارش متنی هنرآنلاین

منبع: پارس نوا

mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (1) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (2) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (3) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (4) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (5) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (6) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (7) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (8) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (9) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (10) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (11) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (12) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (13) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (14) mehdi yarrahi-ronamaei-parsnava (15)

درباره مهدی کیهانی

ببینید...

اجرای گروه بمرانی در جشنواره موسیقی فجر

در شب پایانی جشنواره موسیقی فجر؛ گروه بمرانی در سالن ایرانیان به روی صحنه رفت ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *