یکشنبه , ۱ بهمن , ۱۳۹۶
صفحه اصلی / اخبار / کیهان کلهر و رامبرانت تریو به صحنه می‌روند

کیهان کلهر و رامبرانت تریو به صحنه می‌روند

کیهان کلهر و رامبرانت تریو به صحنه می‌روند

پارس نوا: کیهان کلهر و رامبرانت تریو روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریورماه امسال در تالار وزارت کشور به صحنه می‌روند.

به نقل از روابط عمومی برنامه، کیهان کلهر که به‌تازگی تور بزرگ “پردگیان باغ سکوت” را با بیش از ۶۰ کنسرت در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده بود، در اواسط شهریورماه امسال در تالار وزارت کشور به همراه این گروه هلندی روی صحنه حاضر می‌شود و قطعاتی را در تلفیق موسیقی شرق و غرب اجرا می‌کند. رامبرانت تریو یکی از معروف‌ترین و معتبرترین گروه‌های موسیقی جز در اروپاست که توانسته‌اند تورهای کنسرتی موفقی را در کشورهای مختلف برگزار کنند.

درحالی‌که کلهر و این گروه هلندی بارها در فستیوال‌های معتبر اروپا به اجرای قطعات موسیقی پرداخته‌اند، این کنسرت اولین باری است که کلهر و رامبرانت تریو در ایران به صحنه می‌روند. همکاری این هنرمند و این گروه از سال ۲۰۱۱ آغازشده است و به‌زودی آلبومی از یکی از اجراهای مشترکشان در ایران منتشر خواهد شد.

بعد از کنسرت تهران، کلهر و رامبرانت تریو در کشورهای مختلف اروپا ازجمله هلند، آلمان و بلژیک به صحنه می‌رود و در روز ۲۹ سپتامبر در باربیکن سنتر لندن که یکی از معتبرترین سالن‌های کنسرت جهان محسوب می‌شود به اجرای قطعات می‌پردازند اما مخاطبان ایرانی شانس این رادارند که پیش از ساکنین اروپا این قطعات را برای اولین بار در کنسرت تهران بشنوند.

رامبرانت فرایش (پیانو)، تونی اورواتر (کنترباس) و وینسنت پلژر (سازهای کوبه‌ای) نوازندگان رامبرانت تریو هستند.

بلیت‌فروشی این کنسرت از فردا (پنجشنبه ۱۲ مردادماه) در سایت www.tik8.com آغاز می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به این سایت برای روزهای یادشده بلیت تهیه کنند.

درباره مهدی کیهانی

ببینید...

اجرای علیرضا طلیسچی در جشنواره فجر

در روزهای پایانی جشنواره فجر؛ علیرضا طلیسچی برای نخستین بار در فجر خواند پارس نوا: در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *