سه شنبه , ۳ بهمن , ۱۳۹۶
صفحه اصلی / اخبار / کنسرت زاهدانِ «رضا صادقی» برگزار نمی‌شود

کنسرت زاهدانِ «رضا صادقی» برگزار نمی‌شود

A_KH2974کنسرت زاهدانِ «رضا صادقی» برگزار نمی‌شود

پارس نوا: کنسرت زاهدانِ «رضا صادقی»، خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان، در پی حادثه تلخ «ساختمان پلاسکو» و به احترام آتش نشانان جان باخته این حادثه، لغو شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی پارس نوا، بنا بر اعلام این خبر از سوی «نصیر احمد ملازهی»، معاون هنری «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان»، کنسرت «رضا صادقی» در زاهدان به دلیل فضای غم و اندوه حاکم بر جامعه ناشی از حادثه پلاسکو، لغو گردید.

کنسرت این خواننده قرار بود طی دو تاریخ ۳ و ۴ بهمن ماه ۱۳۹۵، در «سرسرای خاتم» استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شود، اما با توجه به وقوع حادثه پلاسکو تهران و شهادت شماری از آتش نشانان جان بر کف کشورمان، موسسه هنری «نوای ماندگار هامون»، به عنوان مجری برگزاری کنسرت با هماهنگی «رضا صادقی» این اجرا را به تاریخی دیگر موکول کرد.

این موسسه همچنین با ارائه درخواست لغو به «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان» متعهد به بازپرداخت بهای تمام بلیت های فروخته شده بر اساس شماره سریال ها به شهروندان شد.

شایان ذکر است، ملازهی خاطر نشان کرده که اجرای کنسرت لغو شده «رضا صادقی»، پس از انجام مراحل قانونی و اخذ مجوز در تاریخی دیگر انجام می پذیرد.

درباره مهدی کیهانی

ببینید...

برنامه اجراهای پنجمین روز جشنواره موسیقی فجر

برنامه اجراهای پنجمین روز جشنواره موسیقی فجر پارس نوا: آیسو، ارکستر مهر، کر فیلارمونیک ایران، ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *